İçinde Yaşadığım Deri – The Skin I Live In
720P

İçinde Yaşadığım Deri – The Skin I Live In

Plastik cerrah Robert Ledgard, "gall" olarak adlandırdığı ve atimik fareler üzerinde test ettiğini söylediği Yanıklara ve böcek ısırıklarına karşı dirençli yapay bir cilt yaratmayı başardı. Bulgularını tıbbi bir sempozyumda sunar, ancak insanlarda yasadışı transgenik deneyler yaptığını özel olarak açıkladığında, araştırmasına devam etmesi yasaktır.

Gözlerden uzak mülkünde, Ledgard, Hizmetçilerinden biri olan Marilia'nın yardımıyla Vera adında genç bir kadını esir tutuyor. Resmi deneylerinin askıya alınmasıyla bağlantılı olarak, Robert marilia'dan diğer hizmetçileri kovmasını ister.

İçinde Yaşadığım Deri full izle - Robert evde yokken, marilia zek'in oğlu soygunu yaptıktan sonra bir kaplan kostümü giyiyor ve annesinden birkaç günlüğüne saklamasını istiyor. Vera'yı Ledgard'ın güvenlik kameralarının ekranlarında görüyor ve onunla şahsen görüşmeyi talep ediyor. Marilia, onu içeri davet ettikten sonra kalmasına izin vermeyi reddettiğinde, onu bağlar ve gagasıyla ağzını tıkar ve sonra vera'ya tecavüz eder. Robert geliyor ve zeka'yı öldürüyor.

Robert zeka'nın vücudundan kurtulurken, Marilia Vera'ya (Marilia) zeka'nın ve Robert'ın çeşitli erkeklerden annesi olduğunu ve onlarla bir gerçeği paylaşmadığını söyler. Robert, marilia tarafından işverenler tarafından kabul edildi, ancak sonunda onun tarafından yetiştirildi. Zeka daha sonra sokakta yaşamak ve uyuşturucu kaçakçılığı yapmak için ayrıldı ve Robert tıp fakültesine girdi ve Gal adında bir kadınla evlendi. Zeka yıllar sonra döndüğünde, o ve Gal birlikte kaçtılar. Onlar kötü Gal yanmış olan korkunç bir araba kazası, yakalandı. Zeka, Robert onu arabadan alırken (gerçek hayatta zeka, inkar etmediği bir kız için inancını kabul ederken) öldüğünü düşünerek sahneden ayrıldı. Bundan sonra, tüm aynalar olmadan tamamen karanlıkta yaşadı. Bir gün, kızı norma'nın bahçede şarkı söylediğini duyduktan sonra, Gal yanlışlıkla pencerede kendi yansımasını gördü; bu gösteri tarafından sarsıldı, ölümüne doğru atladı.

Robert şu anda geri dönüyor ve geceyi inançla geçiriyor. Geceleri, geçmişini, özellikle de altı yıl önce, norma'yı (kızı) yeryüzünde bilinçsiz bulduğu düğün gecesini hayal eder. Psikoz için ilaç alan Norma-annesinin intiharına tanıklık etmek için zihinsel olarak dengesiz olmak-Robert'ın onunla birlikte uyanarak ona tecavüz ettiği sonucuna varır; daha sonra tüm erkeklerin korkusunu geliştirir ve bir akıl hastanesinde sekiz yıl geçirir. Sonunda kendini annesiyle aynı şekilde öldürdü.

The Skin I Live İn izle - Vera aynı olayı da hayal ediyor: annesinin giyim Mağazasında çalışan genç bir adam olan Vicente, düğünü yıkıyor ve Norma ile tanışıyor. Akşamın diğer katılımcıları gibi, uyuşturucunun etkisi altında. Norm ile bahçeye gidiyor. Aldığı tüm psikiyatrik ilaçları listeler. Norma, giysilerinden bir parça çıkarmaya başlar ve eğer yapabilseydi, sürekli çıplak olurdu. Vicente onu öper ve övgü yapar. Üstüne Vicente ile uzandıklarında, aniden tutkulu cinsel tutkularına çılgınca tepki vermeye başlar ve çığlık atmaya başlar. Vincent çığlıklarını boğmaya çalışır, bu da onun elini ısırmasına neden olur. Ona tokat atıyor, bayılmasına neden oluyor. Vicente'nin norma'ya tecavüz edip etmeyeceği belirsizliğini koruyor. Bittiğinde, kıyafetlerini tekrar yerine koyar ve olay yerinden kaçar, Robert onu fark etmeden hemen önce, potansiyel tanıkları aramak için etrafa bakar.

Robert Vicente'yi takip eder, onu motosikletten çıkarır, kaçırır ve esir tutar. Annesinin arayışı hala çözülmedi. Bu arada Robert onu vajinoplastiye maruz bırakır ve daha sonra yeni vajinasını yavaşça nasıl uzatacağını öğretir. Altı yıl boyunca, Robert fiziksel olarak Vicente'yi geç karısının bir kopyasına dönüştürür ve onu inanç olarak yeniden adlandırır. Bu süre zarfında Vicente kendini aklı başında tutmak ve gerçek kişiliğinin çekirdeğine sarılmak için mücadele ediyor.

 53İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
RASTGELE FİLMLER
Biri Beni Durdursun
Tüm Bilgiler
Biri Beni Durdursun 2013 Filmleri, Gerilim Filmleri 
Türkçe Dublaj
Biri Beni Durdursun izle - Jean-Paul Lilienfeld yönetmenliğinde çekilen 2013 yapımı gerilim filminde Sophie Marceau , Miou-Miou , Marc Barbé , Yann Ebonge isimlerini görüyoruz konusu ise Bir gece bir kadının onu kötü muameleyi yapılan kocası, cinayeti itiraf polise gider. o daha hayatının daha bilseydi polis o kadar az kalmak istiyor, kadını sorguladı. Bu kadın kesinlikle onu getirmek kimseyi istemediği hiçbir fikri yoktu neden? Polis niye hiç durmuyor? İki biri kazanacak. bu şartlarda anlama Ne kazanmak için? Kalfilmizle.com Keyifli seyirler diler.
 • 720P
 • IMDb 5.5
 • 105
 • 0
Kung Fu Sokağı
Tüm Bilgiler
Kung Fu Sokağı 2004 Filmleri, Aksiyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
1930'lu yıllarda Balta isimli çete Çin'deki bir çok zengin mahallelerini ele geçirmiştir.Oldukça güçlenen bu yapı sadece varoş mahallelere dokunmamaktadır.Sing ise bu çeteye katılmak isteyen ancak sadece uzaktan izleyebilen birisidir.Bir bakıma katılamayacak kadar ezik gözükmektedir.Bir gün sıkı dostlarını toplayarak varoş mahllelere inerler ve kendilerini balta çetesi gibi tanıtarak haraç istemeye kalkarlar ve sonrasında olaylar gelişir.
 • 720P
 • IMDb 7.8
 • 64
 • 0
Onward – Hadi Gidelim
Tüm Bilgiler
Onward – Hadi Gidelim 2020 Filmleri, Animasyon Filmleri 
Türkçe Dublaj
Onward - Hadi Gidelim Filmi Konusu Çocuk yaşta ailesini yitiren Lan ve Barley adındaki iki elf kardeş, ailelerini çok özlemektedir.Bir büyücünün kaybetmiş olduğu ailesini onlara tekrar gösterebileceğini duyan kardeşler bu formülün peşine düşerler.Amaçları ise büyüyü birebir uygulayarak ailelerini bir an olsun tekrardan görebilmektir. Hadi Gidelim full izle - Özel formüllerle olağan üstü işler başaran büyücünün izini sürerlerken karşılarına çıkan engeller bunun hiç de kolay olmayacağını göstermektedir.Lan ve Barley ise amaçlarına ulaşabilmek için karşılarına ne çıkarsa çıksın pes etmeyeceklerdir.Bakalım bu mecera dolu anlar ile istedikleri formule ulaştırabilecek mi ? Onward - Hadi Gidelim Filmi Hakkında Genel Bilgilendirme Onward full izle Dan Scanlon Yönetmenliğinde çekilen 2020 yapımı bu müthiş animasyon filminin yapım ekibine baktığımızda Tom Holland, Chris Pratt, Julia Louis-Dreyfus, Octavia Spencer, Mel Rodriguez, Kyle Bornheimer, Lena Waithe, Ali Wong, Grey Griffin, Tracey Ullman, Wilmer Valderrama, George Psarras, John Ratzenberger isimlerini görmekteyiz.Beğendi iseniz beğen butonuna basmayı ve yorumlarınızı bildirmeyi unutmayın Kalfilmizle.com Keyifli seyirler diler..
 • 720P
 • IMDb 7.6
 • 131
 • 0
Alacakaranlık – Half Light
Tüm Bilgiler
Alacakaranlık – Half Light 2006 Filmleri, Gizem Filmleri 
Türkçe Dublaj
Alacakaranlık – Half Light Filmi Konusu Rachel Carlson (Moore), beş yaşındaki oğlu Thomas (Balavi) ve ikinci kocası Brian (Kusik) ile Londra'da yaşayan ve kendi eserlerinden hiçbirini yayınlayamayan başarılı bir kitap editörü olan başarılı bir Amerikan cinayet dedektif yazarıdır. Annesi onunla oynamak için son romanı üzerinde çalışmaktan çok meşguldü, Thomas kanaldaki evlerinin dışında oynamak için dışarı çıkıyor, sadece yanlışlıkla boğulmak, Rachel'ı harap etmek ve evliliğine bir tirbuşon koymak ve son romanını bitirme yeteneği. Alacakaranlık – Half Light Filmi Hakkında Genel Bilgilendirme Half Light izle - Birkaç ay sonra, Rachel hala oğlunun ölümü için kendini suçluyor ve sadece kitabını bitiremiyor, aynı zamanda kocasını resmen boşanmak için imza atıyor. Romantizmini sona erdirmek ve huzur bulmak isteyen Rachel, İskoç sahilinde uzak bir kır evine taşınıyor. Ancak, kısa bir süre sonra, bir noktada onu suya çeken ve başka bir anda buzdolabında bir dizi mıknatıs hareket ettiren geç oğlunun hayaletini görmeye başlar. Yerel bir şehir psişiği Rachel'a oğlunun ruhunun ona bir şey söylemeye çalıştığını söyler, ancak yerlilerin geri kalanı rachel'a psişenin sadece huzursuz bir kadın olduğunu söyler.Oğlunun mezardan geri dönme olasılığından endişe duyan Rachel, sorunlarını Angus( Mathison) adlı genç ve yakışıklı bir deniz feneri bekçisi ile paylaşıyor ve ikisi, angus'un yedi yıl önce öldüğünü öğrendiğinde aniden ters giden bir romantizmi körüklüyor.karısını ve sevgilisini Deniz Fenerinde öldürdükten sonra intihar etti. Rachel delirebileceğinden korkuyor ve angus'un intihar cinayeti hakkında daha fazla bilgi edinmenin yanı sıra aksini kanıtlamaya yönelik girişimleri, trajediyle ilgili haber makaleleri yerel kütüphaneden kaybolduğunda ve en iyi arkadaşı Sharon Winton ve İngiliz Magazin dergisinin yazarı rachel'ın Angus tarafından öldürüldüğünü gördükten sonra kayboluyor.bir deniz Fenerinde. Alacakaranlık izle - Sonunda, gelecekteki eski kocasının en iyi arkadaşıyla bir ilişkisi olduğu ve bir adam olan Patrick'e, Angus'u taklit etmesi için, zaten duygusal olarak dengesiz bir Rachel'ı halkın içinde yeterince çılgınca davranması için para ödedikleri ortaya çıkıyor. Rachel'ın şehri terk etmek üzere olduğu anda, ölü oğlunun hayatının tehlikede olduğu konusunda onu uyarmaya çalıştığına ikna oldu, Sharon ve Bryan onu uyuşturucuyla pompaladı ve sadece zincirlenmiş olduğu zincirlerin anahtarları aniden suya düştüğünde kurtarmak için denize atıldı ve böylece intikamını almak için serbest kalmasına ve deniz fenerine gitmesine izin verdi. (Daha önce, bir kalem tahtasında" unutma, geriye bak" yazıyordu ve Rachel oğlunun bu satırları suda tekrarladığını duydu.)Ancak, Deniz Fenerindeki kısa bir kavgadan sonra, Sharon başını vurur ve mutfakta ölür ve Brian, angus'un karısı ve metresi yedi yıl önce öldüğü gibi, Angus'un ruhuna takıntılı Patrick tarafından öldürülür. Patrick daha sonra angus'un yaptığı gibi kuleden atlar....
 • 720P
 • IMDb 6.0
 • 59
 • 0
Taciz – Disclosure
Tüm Bilgiler
Taciz – Disclosure 2001 ve Öncesi, Erotik Filmler 
Türkçe Dublaj
Filmi Konusu Teknoloji şirketinin kurucusu Bob Garvin, digicom şirketi daha büyük bir şirketle çalışırken emekli olmayı planlıyor. Üretim hattı Müdürü Tom Sanders, CD-ROM bölüm Başkanına terfi edilmesini bekliyor. Bunun yerine, Tom'un eski kız arkadaşı Meredith Johnson tahtına atanacak. Meredith, bazı ameliyatları tartışmak için tom'u ofisine çağırıyor ve sonra cinsel olarak ona zorlanıyor. Önce ona karşılık verir ve sonra savaşır. Meredith, kızgın, onu reddetmek için bir tehdit bağırıyor.Ertesi gün Meredith, tom'a karşı avukat Philip Blackburn'a karşı cinsel taciz şikayetinde bulundu. Cehennem skandalının birleşmesini kurtarmak için, Dig digicom Tom'un başka bir yere transfer etmeyi kabul etmesini istiyor. Aksi takdirde, yeni şirketteki hisse senedi seçeneklerini kaybedecektir. Bununla birlikte, kariyeri, birleşmeden sonra başka bir yerin satılması planlandığı ve Tom'u işsiz bıraktığı için yıkılacak. Tom, kendisine ve Seattle avukatı Catherine Alvarez'e Cinsel taciz davalarında uzmanlaşmış bir" arkadaş" dan anonim bir e-posta alır. Tom, onu takip eden Meredith olduğunu iddia ederek digicom'a dava açmaya karar verir. İlkel arabuluculuk Tom için kötü gidiyor, çünkü ağlayan Meredith onu suçluyor. Taciz Filmi İzle - Garvin, eğer bu davayı reddederse, meredith'in suçlamalarının savunmasız olduğundan şüphelenmek için transfer edilmeyeceğine inanıyor. Tom, Meredith ile yaptığı bir toplantıda, cep telefonunda yanlış numarayı aradığını, ancak telefonu kapatmadığını hatırlıyor. Bu, yanlışlıkla bir meslektaşının sesli mesajında olayın kaydını bıraktı. Tom, saldırgan bir toplantıda rekoru kaybeder ve Meredith'i itibarsızlaştırır. DigiCom, meredith'in birleşmeden sonra sessizce serbest bırakılmasını gerektiren bir anlaşmayı kabul ediyor.Tom açık Zaferini kutladığında, "arkadaş" dan başka bir e-posta alır ve her şeyin göründüğü gibi olmadığını uyarır. Tom, Meredith'in Philip'e, tacizle suçlama girişiminde bulunulmasına rağmen, Tom'un bir sonraki sabah birleşme konferansında beceriksiz görünmesini sağlayacağını söylediği gibi kulak misafiri oluyor. CD sorunları, Tom'un sorumluluğu altındaki bir üretim hattından kaynaklanıyorsa, iyi bir nedenden dolayı kovulabilir.Tom şirketin veritabanında bir ipucu ve ipucu bulmaya çalışıyor, ancak erişim hakları iptal edildi. O yöneticileri bir araya hatırlar şirketler şirketin veritabanlarına erişimi olan bir sanal gerçeklik demo makinesi var. Digicom dosyalarına girdiğinde, Meredith'in onları sildiğini görür. Bu nedenle telefon, togo'yu tehlikeye atan notların ve videoların kopyalarını fakslayabilen bir malezyalı meslektaşıdır. Meredith ve malezya'daki operasyon Departmanının başkanının, malezyalı hükümetin taahhüdünü sağlamak için bilgisi olmadan belirlediği üretim özelliklerini değiştirmeyi kabul ettiklerini gösteriyorlar. Üretimdeki değişiklikler, Tom'un kariyerini mahvetmekle tehdit eden cd'lerle ilgili sorunları dile getirdi.Tom konferansta sunumunu yaptığında, Meredith üretim sorunlarını gündeme getiriyor, ancak şimdi doğrudan katılımını ve ekipmandaki kusurların ortaya çıkmasını açığa çıkaran kanıtları kamuya açık bir şekilde gösterebilir. Meredith'in Tom'un intikamını almak için son umutsuz bir girişimde bulunma suçlaması başarısız oluyor ve daha sonra birleşmenin...
 • 720P
 • IMDb 6.1
 • 78
 • 0
Arog
Tüm Bilgiler
Arog 2008 Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Yerli Film
Arog full hd izle - Arif, Horus gezegenini kurtardıktan sonra Keku ile birlikte Dünya'ya döner. Ancak, yenilgiye uğramış düşman Komutanı logar onu takip etti ve intikam almak için yola çıktı. Arif'i bir zaman makinesine gizlice sokar ve 1 milyon yıl önce gönderir. Tyrannosaurus Rex ile bir karşılaşma da dahil olmak üzere bir dizi maceradan sonra, Arif bir mağara adamı yerleşimine rastlar. Arif onlara modern teknolojiyi öğretmeye çalışır, ancak rakip kabile ve liderleri Kaai tarafından ezildikleri ortaya çıkar. Kaaya, onlara karşı ağır bir şekilde yığılmış olan" yap ya da öl" tipi bir futbol oyununda arif'i aldatıyor. Ancak Arif, kaai takımını yenmek ve genç takımı için oyunu kazanmak için aklını kullanıyor. Arif ve Keku sonsuza dek mutlu yaşarken, geçmişe dönüşen komutan logar orada karaya oturdu.
 • 720P
 • IMDb 7.3
 • 55
 • 0

Sitemizdeki yayınladığımız tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarının sunucularında bulunmaktadır ve bu sebepten ötürü Kalfilmizle.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz.Telif hak sahibi kişilerin rahatsız olduğu veya kaldırılmasını istedikleri içerikleri, söz konusu url adresi ile birlikte iletişim bölümünden bize ulaştırmaları yeterlidir.Talepleriniz en kısa sürede değerlendirilerek gerekli işlem yapılacaktır.


Hepimizin Film izlemek için kumanda kavgası yaptığı olmuştur küçük yaşlarda.Yıllarımızın geçtiği bu ekranların karşısında bazen bir komedi filmi ile güldük, bazen ise bir dram ile hüzünlendik .Televizyonun ölmesi ile bu zevkimizin yerini, bizim gibi internetten ücretsiz ve hd şekilde hizmet sağlayan siteler aldı ve zamanla herşeyin değiştiği gibi bizim alışkanlıklarımızda değişti.Herkez gibi kendinize özel zevklerinizin var olduğunu biliyoruz ve artık babanızın haberleri, annenizin kadın programları, kız kardeşinizin moda yarışmaları, abinizin spor meşgaleleri artık size engel değil.

Özel ilgiyle hazırlanan film yayıncılık hizmetimiz ile sağ üst bölümden dilediğiniz katagoriye girip o katagorideki en iyi filmleri saniyeler içinde listeliyebilirsin.İstediğiniz seçeneklere göre katagorilerimiz arasından bulabileceğiniz film türlülerine göz atabilir, dilerseniz Türkçe dublaj veya Altyazılı Film seçeneklerimiz ile sıralayarak izleyebilirsiniz.Unutmamanızı istediğimiz bir nokta ise, film ve dizilere yaptığınız yorumlarda kırıcı ve ayrıştırıcı ifadelerde bulunmamalısınız.